Зателефонуйте, ми допоможемо оформити замовлення зручно та швидко:

Згідно з висновками Eurofer, криза на європейському ринку стали зумовлена ​​тим, що пропозиція значно перевищує попит, тому єдиний вихід з положення, що склалося, полягає в виведенні з ладу частини потужностей з виробництва сталі і прокату. Асоціація закликала своїх членів проводити обмежувальну політику.


Криза на європейському ринку сталі

За даними Eurofer, сукупні потужності з виробництва стали в Євросоюзі досягають в даний час 210 млн. дол. тонн на рік, тоді як ринку потрібно не більше 150-160 млн. тонн продукції. Цього року в регіоні прогнозується скорочення споживання сталевої продукції на 1,2% порівняно з минулим роком. «Частина підприємств в даний час простоює або працює не на повну потужність, але ми поки не бачимо по-справжньому рішучих дій, ndas; заявив президент Eurofer Вольфганг Едер. — Однак у довгостроковому плані скорочення рівня завантаження неминуче. Поки існує величезний розрив між попитом і пропозицією, європейська металургійна галузь страждатиме від низьких цін.

Читати далі »

Відкритий сайт металобази УМП

Відкритий сайт металобази «УМП». Правильна подача, оперативність та повнота інформації про металопрокат на сайті «УМП».

Завжди оновлені ціни на металопрокат

На сайті розміщено багато корисної інформації, про металобазу «УМП» та металопрокат в цілому. Навігація спрямована на швидкий доступ до інформації. Дизайн сайту гармонує з концепцією ресурсу та змістом.

Ласкаво просимо на портал металобази «УМП».

Читати далі »