Зателефонуйте, ми допоможемо оформити замовлення зручно та швидко:

Труби сталеві — виробництво та застосування

Труби сталеві — виробництво та застосування.

Труби сталеві є частиною асортименту сталевого металопрокату і дуже часто зустрічається в нашому житті і має величезне значення для проживання в рамках сучасного світу. Застосовуються практично у всіх галузях промисловості, сільського господарства, будівництва, а також у щоденному побуті.

Труби сталеві, ціни та прайс-лист

Сталь, дуже міцний сплав, одержуваний за допомогою заліза і вуглецю. Вплив вуглецю на сплавах заліза характеризується міцністю і твердістю, в’язкістю і пластичністю. Сталеві труби можуть бути безшовні гарячедеформовані та холоднодеформовані, водогазопровідні і електрозварні чорні та оцинковані. Також сталеві труби можуть мати круглий, квадратний, прямокутний або овальний переріз. Сталеві труби довговічні, служать безвідмовно багато років, надійні навіть в екстремальних умовах.

Подивитися прайс-лист сталевих труб, дізнатися ціну різних типів труб на сторінці— сталеві труби, оптовий прайс-лист або роздрібний прайс-лист труба кругла і профільна.

Виробництво сталевих труб

Виробництво металевих труб різних розмірів проходить на великих металургійних заводах, на спеціальному устаткуванні. прокатних верстатів. Існує три основні методи цієї операції:

 • Електрозварної;
 • Горячокатаний;
 • Холоднодеформований.

Виготовлення труб електрозварним методом відбувається з листового металопрокату згорнутого в рулон, який надходить прямо з металургійних комбінатів.

При виробництві металевих труб розрізняють такі види цих виробів:

 • Прямошовні труби, виконані зварюванням струмами високої частоти;
 • Прямошовні труби, вироблені способом електродугового зварювання;
 • Труби з гвинтоподібним швом.

Сталеві труби налічують кілька способів виробництва, а також різні види застосування. Найчастіше, саме метод, за допомогою якого і створювалася труба, має на увазі її подальше використання.

 • Зварна сталева труба виготовляється зі штрипсів або листового прокату за допомогою формування та зварювання;
 • Труба електрозварювана виробляється зі штрипсів або листового прокату шляхом формування та відповідно електрозварювання;
 • При виготовленні прямошовної електрозварювальної труби використовують зварювання прямого стику, паралельного осі труби;
 • Гарячедеформована прямошовна електрозварна труба після зварювання піддається гарячій деформації;
 • Холоднодеформована труба, відповідно, піддається після зварювання холодної деформації;
 • Спіральношовна електрозварна труба виготовляється шляхом формування по спіралі і безперервного зварювання стику спіральним швом.

Виробництво металевих труб гарячекатаним методом починається з нагрівання заготовки, слідом виконується прошивка на прошивному стані з наступним розкочуванням і прокаткою на спеціальному устаткуванні. калібрувальному стані, який вирівнює зовнішній діаметр труби від 30 до 220 мм при товщині стінки 25-45 мм.

При холоднодеформованому методі проводиться холодна прокатка і волочіння труб. Матеріалом в даному випадку служить гарячекатана заготівля. При цьому зменшується площа поперечного перерізу від 30 до 90% з одночасним підвищенням ступеня витяжки більш ніж в 9 раз. Зовнішній діаметр труб може коливатися в межах від 0,2 до 140 мм, а товщина стінки mdash; 0,05-12 мм.

На кожному етапі виробництва металевих труб виконується спеціальний огляд запобігання шлюбу, а готові вироби неодмінно проходять перевірку на міцність і герметичність.

Застосування сталевих труб

Труби першого класу, називаються інакше стандартними або газовими, використовуються для монтажу трубопроводів, транспортування неагресивних газів і рідин, сипких матеріалів, а також в якості будівельних лісів, огорож і кабелів для опор. ;різного роду зрошувальних систем.

Другий клас труб застосовують у магістральних трубопроводах високого та низького тиску для подачі газу, нафти та води, нафтохімічних продуктів та палива.

Труби третього класу застосовуються в системах, що працюють під тиском і в умовах високих температур — в хімічній та харчовій промисловості, ядерній техніці, в трубопроводах нафтового крекінгу, в печах і так далі.

Застосування сталевих труб

У висновок додамо, що можна виділити безліч різновидів металопрокатних виробів таких, як труби сталеві і їх сортаментний перелік, включає в себе досить широкий асортимент подібних виробів.

Виникли питання? Звертайтеся за телефонами зі сторінки — Контакти