Зателефонуйте, ми допоможемо оформити замовлення зручно та швидко:

Труби профільні сталеві — виробництво, сортамент та застосування

Ціна труба профільна металопрокат Дніпро

Труба профільна — універсальний виріб з металопрокату, з некруглим перерізом, в основному з ребрами жорсткості всередині, для підняття рівня міцності виробу.

Металеві профільні труби досягли широкого застосування в найрізноманітніших галузях: будівництві, машинобудуванні, добувній промисловості і т.д.

Подивитися прайс-лист труби профільні квадратні ГОСТ 8639-78  труби профільні прямокутні ГОСТ 8645-78, дізнатися ціну металопрокату труби профільної з різних видів сталі в оптовому прайс-листі або роздрібний прайс-лист труба профільна сталева.

Труби профільні виробляються, як гарячекатаним, так і холоднокатаним методом. Відрізняються в залежності від металу, діаметра, форми перерізу, довжини. Матеріалом труби може бути в основному сталь, мідь, латунь. В залежності від використовуваного матеріалу визначається подальше призначення того чи іншого виробу.

Виробництво профільної труби

Виробництво профільної труби складніше і має більше витрат, ніж виготовлення круглих труб. Існує два технологічні способи виготовлення профільних труб. Але перший спосіб, який полягає в пресування круглої заготовки, що виготовляється на прокатному стані, є дорогим, тому найчастіше використовується другий спосіб: зварювання стрічкового профілю.

Купити труби профільні сталеві прямокутні або квадратні Дніпро

Варто розглянути перший спосіб виготовлення профільної труби, так як він зберігає міцність виробу на 100%, тому що є безшовним. Стадії виготовлення труб за цим безшовним методом:

  • Виготовляється для початку проста кругла гарячекатана труба;
  • Під пресом перетворюють круглу трубу на квадрат або овал або прямокутник;
  • Калібрують розігріту трубу на вальцях прокатного табору до потрібних розмірів.

Зварні труби не так сильно відрізняються від безшовних і зберігають міцність на 95-97%, виробляють їх таким чином:

  1. Заготівля зі сталевого листа для профільної труби ріжеться на смуги;
  2. Далі ці смуги згортаються в стрічку;
  3. Стрічка заправляється в вальці формувальної машини, що деформує плоский лист в профільну заготівлю;
  4. Стикувальний шов заготовки заварюють у особливій камері, заповненій інертним середовищем.

Сортамент сталевих профільних труб

Труба сталева профільна креслення

Профільні труби розрізняють залежність від типу профілю, довжини труби, габариту перерізу профілю. Крім того, класифікувати профільні труби можна за такими параметрами, як марка сталі і наявність або відсутність факту фінішної термообробки. Довжина труб визначається ГОСТ 13663-86, який представляє, що труба профільна овального перерізу, а також квадратного або прямокутного перерізу, випускається в вигляді мірних відрізків з розкидом розмірів від одного до дванадцяти метрів. Габарити перерізу профілю визначаються ГОСТ 8642-68, згідно з яким профільні труби квадратного перерізу, а також і прямокутного перерізу, розбиті на 36 типів розмірів з перетином від 6 до 6,5 мм. .

В залежності від типу профілю виробу даного металопрокату ділять на:

  • Труби сталеві овального перерізу;
  • Труби профільні сталеві прямокутного перерізу;
  • Труби профільні квадратного перерізу.

Класифікація профільних труб в залежності від області застосування:

  1. Профільна меблева труба. Виробництво її складається з сталевої холоднокатаної стрічки. Товщина цієї стрічки в основному становить від 0.8 міліметрів до 0.15 міліметрів. В основному використовуються марки стали такі, як ст08пс і ст1пс. Це полегшує майбутню конструкцію. Як правило, металоконструкції, вироблені з застосуванням таких профільних труб, не несуть серйозні навантаження, що і дозволяє виробникам використовувати тонкостінні профільні труби в їх конструктивному рішенні. Зазвичай такі профільні труби мають невеликий розмір, для труб квадратних розміри варіюють від 10 мм х 10 мм до 30 мм х 30 мм. Для профільних труб з прямокутним перерізом — від 20 мм х 10 мм і до 40 мм х 25 мм. Меблеві тонкостінні труби випускаються в основному за ТУ 14-105-737-2004. Так само можуть використовуватися й інші технічні умови, що пред’являють підвищені вимоги до геометрії труб і їх якості поверхні.
  2. Плоско-овальна профільна труба. Також зустрічається під назвою «арковий профіль». В останній час на ринку металопрокату дуже затребуваними стали складні профілі, які виготовляються за такою технологією, як і звичайні профільні труби. Такий профіль складніше у своєму виробництві, але надає виробу додаткові якісні характеристики.
  3. Профільні трубний металопрокат загального призначення. Виготовляється із сталевої гарячекатаної стрічки товщиною від 1,5 міліметра до 5 міліметрів. У виробництві використовують в основному сталь марок ст3сп/пс, ст2сп/пс і ст1сп/пс. Труба профільна прямокутна, так само як і квадратна загального призначення широко застосовується в різноманітних металевих конструкціях, як зовнішнього, так і внутрішнього застосування. Єдине, це те, що до них не пред’являються підвищені вимоги щодо їх поверхневої якості.
  4. Будівельні профільні труби. Такі профільні труби випускаються за ГОСТ 30245-2003. Призначаються для монтажу будівельних конструкцій. До таких конструкцій відносяться колони, ферми, балки перекриттів, каркаси будівель і т.д. Будівельні профільні труби досить часто використовуються при будівництві торгових комплексів, складських об’єктів та інших споруд. Товщина стінок такого профілю варіює від 4 міліметрів до 12 міліметрів. При виготовленні використовують, як правило, гарячекатану сталь ст3пс/сп і ст5пс/сп (ГОСТ 14637-89). Також застосовується і низьколегована сталь з підвищеною міцністю марки 09Г2С (ГОСТ 19281-89).

Купити профільні труби квадратні або прямокутні в Дніпрі

Застосування профільних трубних виробів металопрокату

Профільні труби в основному використовують у створенні металевих конструкцій, де вони можуть бути елементом:

  • Навантажуваним;
  • Декоративним;
  • Навантажувально-декоративним.

У декоративних конструкціях профільні труби застосовують в якості складових в меблів для виробництва для металевого декору, а також в ролі навантажувано-декоративних вузлів (каркас столу, поручні для сходів та інше). З таких виробів складають видимий каркас предметів меблювання. Овальні або прямокутні труби використовують для імітації кованого декору в камінних решітках, сходових поручнях та інших декоративно-навантажуваних компонентах.

Завдяки легкості та пластичності профільну трубу можна зігнути під потрібним кутом, для створення задуманого каркаса конструкції. Для цього використовують спеціальні верстати — трубогиби.

У будівельній справі профільні труби використовують або в якості несучого каркаса, або в ролі балки. З сталевих труб прямокутної форми виготовляють каркаси для міжповерхових перекриттів, сходів і покрівельних систем.

Застосування профільних труб металопрокат

Щоб купити трубу профільну сталеву в Дніпрі, звертайтеся за телефонами зі сторінки — Контакти