Зателефонуйте, ми допоможемо оформити замовлення зручно та швидко:

Сталеве коло — сфера застосування та особливості виробництва

Область застосування

Сталеве коло — сфера застосування та особливості виробництва

Коло сталеве — це різновид круглого металопрокату, що активно застосовується в якості сировини для виробництва труб, металоконструкцій (зміцнюючий елемент) і різних по своїй складності заготовок для деталей (пружин, заклепок, шайб і т.п.). За способом отримання може бути як гарячекатаним, так і холоднокатаним.

Також сталевий круг, використовується в виробництві силових і декоративних, і захисних елементах балконів, сходів. Ще даний вид сталі використовується для точення шпильок, гвинтів, болтів, і частково використовується для зміцнення бетону (армування залізобетону).

Подивитися прайс-лист сталевого кола, дізнатися ціну кола з різних видів сталі на сторінці— сталевий круг, оптовий прайс-лист або роздрібний прайс-лист сталевий круг.

Виробництво сталевого кола

При виробництві металевого кола використовується сталь різних видів:

  • Низколегована сталь (довжина виробів, що отримуються, як і для звичайної вуглецевої сталі, 2–12 м);
  • Легована сталь (довжина виробів, що отримуються, як і для якісної вуглецевої сталі, 2–6 м);
  • Високолегована сталь (довжина виробів 1–6 м);
  • Складнолегована сталь (вироби відрізняються високою стійкістю до корозії).

Крім цього, сталевий круг може піддаватися оцинковці для придбання ним певних якостей, особливо затребуваних в системах заземлення.

Коло нержавіюче — це один з видів круглого сталевого прокату. Він виробляється з складнолегованої сталі, головна особливість даного виду сталі це збільшуючи опір корозії і як в більш тривалий термін експлуатації. Доцільність використання даного виду металопрокату в місцях з несприятливими погодними умовами, або якщо сталь стикається з агресивними середовищами.

Якість обробки кола

Крім матеріалу, великий вплив на ціну надає точність виробу. У відповідності з цим параметром виділяють:

  • Коло високої точності — А;
  • Коло підвищеної точності — Б;
  • Коло звичайної точності — Ст.

Кроме этого, на территории Украины доступны два вида подобных стальных изделий: круг стальной обычный (допустимые отклонения в сечении в сторону овальности — не более 50 % от всей совокупности предельных отклонений по диаметру), коло сталевий калібрований (має підвищену точність).

За довжиною даний вид прокату ділиться на: мірний, кратний мірний і немірний.

Сортамент сталевого кола

Сортамент визначається ГОСТом 5631-61. У відповідності з ним діаметр перерізу може становити від 5 до 270 мм. Сталеве коло діаметром до 9 мм реалізується в мотках (бухтах), з великим діаметром mdash; в прутках. Прутки також різняться по довжині (від 2 до 12 м) і можуть становити партії з мірною, немірною або кратною мірною довжиною.

Звертаючись до компанії «УМП», Ви придбаєте сталеве коло за найвигіднішими цінами, отримуючи при цьому високу якість виробів, що відповідає всім стандартам та ГОСТам сталеве коло.

Металопрокат сталевий круг — металобаза в Дніпрі

Виникли питання? Звертайтеся за телефонами зі сторінки — Контакти