Зателефонуйте, ми допоможемо оформити замовлення зручно та швидко:

Широке застосування сталевої арматури у бетонуванні фундаменту

Купити сталеву арматуру, металопрокат

Одним з найбільш затребуваних видів металопрокату є сталева арматура. Вона може відрізнятися за своїми характеристиками: діаметром, кутом нахилу поперечного виступу, площею поперечного виступу, висотою поперечного виступу, а також має різний рівень міцності. В залежності від сфери застосування сталева арматура підбирається за класом, яких існує шість.

Будівельна сталева арматура знайшла своє застосування у всіх залізобетонних конструкціях. Являє собою прути різного діаметру, а також з відмінністю поверхні mdash; рифленою чи гладкою. Її легко можна зустріти в штучних виробах промислового виробництва будівельного призначення, наприклад, перемичках, плитах перекриття і т.д.

Залізобетонні вироби використовуються як при будівництві великих об’єктів, так і в приватному будівництві.

Існує класифікація будівельної арматури:

  • Стрижнева арматура — з стрижневий гладкої або періодичного профілю сталі;
  • Канатна арматура — у виді сталевих канатів;
  • Дротова — у вигляді сталевого дроту або пасм.

Надійність з’єднання арматури з бетоном залежить в основному від міцності бетону, його усадки і параметрів арматури.

Подивитися прайс-лист і дізнатися вартість сталевої арматури — оптовий прайс-лист або роздрібний прайс-лист на арматуру сталеву.

Застосування арматури в будівництві

Монтаж сталевої арматури

Перед початком заливання бетоном потрібна установка арматурного каркаса. Установка арматурного прокату проводитися всередині опалубки або просто траншеї виритої під фундамент. Будь-який варіант має на увазі — з’єднання арматури в місцях її дотику, щоб вийшов сталевий каркас. Каркас роблять у відповідності з заданими розмірами.

З’єднувати арматуру можна різними способами:

  • Нахльост — найпростіший спосіб;
  • За допомогою зварювання;
  • Обв’язування арматури за допомогою спеціального дроту.

Нахлест є найпростішим способом монтажу арматури, але має свої істотні недоліки. При заливці бетону прути арматури можуть зрушуватися в сторону, так як нічим не закріплені, і тоді конструкція втрачає свою міцність, що неприйнятно в будівництві. Тому найчастіше використовують наступні два методи з’єднання сталевої арматури— це зварювання і зв’язування.

Зварювання арматури як спосіб з’єднання

Якщо порівнювати зварювання і в’язку, то зварювання вважається менш надійним способом з’єднання, але застосовується досить часто. Особливо під час зведення простих каркасів.

Застосування арматури в будівництві

Ненадійність зварювального з’єднання пояснюється тим, що зварювальні шви з часом піддаються корозіям, а значить така бетонна конструкція не прослужить довговічно.

Конструкції, які були побудовані за допомогою зварювання арматури застосовуються не під відкритим небом, так як опади можуть завдати шкоди зварювальним швам, на них з’явиться іржа, після конструкція прийде в хиткий стан.

Не можна використовувати зварювання, якщо на конструкцію плануються великі навантаження, так як зварювальні шви не мають здатність розтягуватися і при навантаженні можуть тріснути.

Але є і плюси в такому вигляді з’єднання арматури & mdash; хороша економія арматурного прокату, особливо в об’ємних роботах.

Тому, якщо фундамент будівлі має правильну і надійну гідроізоляцію, грамотно виконана вимощення будівлі, є необхідні продухи в фундаменті, то цілком можна використовувати зварювання, як спосіб з’єднання сталевого арматурного прокату.

В’язка арматури — надійний спосіб з’єднання

В’язковий спосіб з’єднання підійде, як для простого каркасу, так і для каркаса підвищеної складності і міцності. В’язка арматури застосовується в тих випадках, коли в плані будівництва на цю бетонну конструкцію розраховано велике навантаження.

Монтаж сталевої арматури

З’єднання арматури в’язкою незамінно в момент виготовлення будівельних конструкцій, що володіють складною просторовою формою, або з заданою, досить потужним ступенем армування.

Бувають випадки, коли зварювальні роботи важко зробити через розміри або незручне розташування конструкції, тоді чудово підійде такий спосіб, як в’язка арматури.

Для твору зв’язування арматури знадобиться сталевий дріт з діаметром перерізу 0,8-1,2 мм. Найчастіше, будівельна арматура в’яжеться вручну з використанням призначених для цього процесу спеціальних кусачок або гаків. Вузли в’язання можуть бути різноманітні, що зовсім не впливає на якість залізобетонного виробу.

Спосіб ручної в’язки арматури дуже трудомісткий і по вартості також перевищує зварювальні роботи. Іноді в’язку арматури дротом замінюють на використання спеціальних будівельних гачків. Також, з метою зниження трудомісткості, для з’єднання арматури можуть застосовуватися пластмасові фіксатори. Це не знижує вартість таких будівельних робіт, але кількість витраченого часу на збирання арматурної конструкції значно скорочується.

Такими способами часто користуються в зведенні конструкції приватного будівництва, так як зазвичай в таких випадках конструкції не мають великого розміру, отже, і вартість не є занадто великий.

Зварювання арматури

Етапи в’язки арматури:

  • Арматура нарізається на розмірні елементи за розмірами, узгодженими в проекті будівництва;
  • Здійснюється розкладка нарізаної арматури, при цьому параметри комірки сітки залежать від пред’явлених до каркасу вимог щодо міцності;
  • При появі необхідності зростити між собою два прути по довжині, слід знати, що перехльост повинен становити 10 діаметрів арматури;
  • Іноді каркаси з’єднуються на відкритих майданчиках, а потім поміщаються в опалубку;
  • Вся конструкція повинна знаходитися в масиві бетону, коли виконується в’язка арматурного каркаса. Так званий захисний шар (відстань від каркаса до поверхні арматури) повинен становити 2-3 см, від цього залежать характеристики майбутнього фундаменту.

Арматура в будівництві

При виборі методу з’єднання арматури в каркасі будівельної установки, слід розглядати всі характеристики, як матеріалу, так і майбутньої будівлі. Адже від правильного вибору залежить міцність, довговічність і собівартість будівельного проекту. До вибору потрібної арматури також варто поставитися з відповідальності.

Металлобаза «УМП» пропонує широкий вибір арматури, наші співробітники допоможуть підібрати вам потрібний арматурний прокат у відповідності з вашим будівельним проектом.

Хочете купити арматуру, ознайомтесь з оптовими цінами на арматуру сталеву та роздрібною вартістю арматури або відразу звертайтеся за телефонами зі сторінки — Контакти, наші фахівці проконсультують і допоможуть в оформленні замовлення.