
Шестигранник сталевий — цей вид сортименту є досить поширеним матеріалом у будівництві та важкому машинобудуванні. Його застосування в основному пов’язане з кріпильним матеріалом, наприклад, шурупи, гайки, болти. Використовують сталевий шестигранник для створення декоративних конструкцій. При зведенні таких конструкцій, як технологічні сходи і перила, балконні огородження, огородження оглядових майданчиків, нерідко одним з основних матеріалів є шестигранник.
Подивитися прайс-лист шестигранника сталевого, дізнатися ціну металопрокату шестигранника з різних видів сталі на сторінці— шестигранник сталевий, оптовий прайс-лист або роздрібний прайс-лист шестигранник металопрокат.
Сталевий шестигранник виробляють з високоякісної вуглецевої і легованої сталі, до складу якої входять нікель, марганець і хром. Сталевий шестигранник виробляється по ГОСТ 1435-99.
Шестигранник виготовляють на високотехнологічному обладнанні. Існує два способи його виготовлення: калібрований ігарячокатаний спосіб. Гарячекатаний шестигранник випускають розміром від 8 до 100 міліметрів. Калібрований шестигранник роблять з нержавіючої сталі, розміром від 3 до 100 міліметрів.
Класифікація шестигранників

- В залежності від довжини:
- Мірна;
- Немірна;
- Кратна мірна.
- За призначенням шестигранника, залежно від сфери його подальшого використання, застосовується певний вид сталі при виготовленні.
- Точність прокатки шестигранника:
- Звичайна — «В»;
- Підвищена — «Б».
- В залежності від відсоткового вмісту хрому, нікелю та марганцю. Це також важливо при виборі шестигранника.
- Розглядають вид обробки та якість поверхні шестигранника:
- Калібрований — ГОСТ 8560-78;
- Горячекатаний — ГОСТ 2879-88;

- Кований.
- Якість складу сталевого шестигранника також може відрізнятися:
- Просто якісний;
- Високоякісний.
- Стан матеріалу:
- Не піддається температурній обробці;
- Теперна обробку, що піддається;
- Нагартований.
- Тип подальшої обробки сталевого шестигранника також відрізняється:
- Механічна обробка холодного типу;
- Гаряча обробка під тиском;
- Холодне волочіння.
Види сталей для шестигранників
В залежності від сфери застосування матеріал для виготовлення шестигранників відрізняється за своїми характеристиками. Розрізняють такі види:

- Конструкційні леговані;
- Конструкційні низьколеговані;
- Конструкційні вуглецеві загального призначення;
- Конструкційні підвищеної оброблюваності;
- Вуглецеві якісні;
- Корозійностійкі;
- Жароміцні;
- Нержавіючі.
Характеристики сталевого шестигранника
- Стійкість до високих температурних навантажень;
- Легка зварюваність;
- Тривалий термін експлуатації;
- Висока стійкість до механічних пошкоджень та низький рівень зносу;
- Несприйнятливість до впливу неорганічних та органічних речовин, кислот та вологи.
Окремі переваги має нержавіючий вигляд сталевого шестигранника. Для його виробництва використовуються спеціальні сорти загартованої сталі. Найчастіше шестигранник нержавіючий виробляється з наступних марок сталі: 08Х18Н10, 08Х18Н10Т, 12Х18Н10Т, 20Х13, 40Х13, 14Х17Н2 (ЕІ&NbS; L.
Нержавіючий сталевий шестигранник має особливі характеристики:
- Стійкість до корозії завдяки присутності в складі нікелю та хрому;
- Жароміцність;
- Висока стійкість до стиранню та навантажень;
- Стійкість до впливу різних агресивних середовищ;
- Висока зносостійкість.
Нержавіючий шестигранник має високу стійкість до корозій, тому може бути використаний в хімічній та харчовій промисловості, а також в суднобудуванні та машинобудуванні.

Області застосування сталевого шестигранника
В залежності від розмірів сталевого шестигранника і властивостей, використаного при його виготовленні, матеріалу застосовується він в різних галузях і сферах діяльності:
- Якщо даний матеріал має підвищену стійкість до агресивного середовища, вібрації та температурного впливу, то це дозволяє використовувати сталевий шестигранник для виробництва, а також монтаж обладнання, застосовуваного в харчовій промисловості;
- Якщо висока стійкість до стирання і високий рівень міцності, значить такий сталевий шестигранник знаходить широке застосування в якості заготовок для різних кріпильних деталей (болтів, саморізів, шурупів, гайок і ін.);
- Стійкість до впливу лужних, кислотних середовищ, а також розчинників дає можливість використовувати його для виготовлення механізмів і деталей в хімічній промисловості.

Щоб замовити шестигранник сталевий в Дніпрі, звертайтеся по телефонам зі сторінки —
Контакти