Зателефонуйте, ми допоможемо оформити замовлення зручно та швидко:

Переваги та сфери застосування нержавіючої сталевої смуги

Купити металопрокат куточок сталевий у Дніпрі

Сталева смуга широко застосовується у багатьох сферах виробництва. Одним з найбільш популярних видів сталевої смуги є смуга нержавіюча. В основному вона виробляється з легованої сталі, має відмінність по довжині, точності прокатки і вигину. Від звичайної сталевої смуги нержавіючий смуговий прокат відрізняється підвищеною стійкістю до корозій, можливістю використання при високих температурах і стійкістю до впливу вологи.

Смуга нержавіюча — це сортамент металопрокату, представлений заготовкою суцільного перерізу для подальшого виготовлення деталей та використання.

Подивитися прайс-лист та дізнатися вартість смуги з нержавіючої сталі.

Класифікується сталева нержавіюча смуга в залежності від методу виробництва, за якістю і точності прокатки.

По точності нержавіюча смуга ділиться на три класи:

 • Клас високої точності — «Б»;
 • Клас підвищеної точності — «А»;
 • Клас нормальної точності — «В».

В основних цілях в будівництві та виробництві застосовується нержавіюча смуга звичайної або нормальної точності. За умов підвищеного навантаження використовують інші її види, з підвищеними характеристиками.

Розміри смуги також можуть змінюватись. В залежності від сфери призначення металопрокатного матеріалу випускають смуги з параметрами: товщина смуги може бути від 2 до 80 мм, ширина від 15 до 200 мм, довжина від 3 до 12 м.

Класифікація за призначенням довжини така ж, як у звичайної сталевої смуги:

 • Мірна довжина;
 • Кратна мірна довжина;
 • Немірна довжина.

Ступінь вигнутості смуги визначається двома класами. Серповидність нержавіючої смуги може бути не більше 0,2% від довжини смуги, такий вид відноситься до першого класу нержавіючого металопрокату. Другий клас нержавіючого смугового металопрокату визначається серповидністю не більше 0,5% від довжини смуги.

Купити металопрокат куточок сталевий у Дніпрі

Основні властивості нержавіючої смуги

Нержавіюча сталева смуга має ряд переваг перед іншим смуговим прокатом. Хром, матеріал, який є основним у виробництві смуги і дає їй такі властивості. Міститься в сталі він в кількості 12-20% і вище. Саме, наявність хрому в складі нержавіючої сталі надає самому сплаву і виробам з його високі антикорозійні властивості і стійкість до впливу різних агресивних середовищ.

Також в склад нержавіючої смуги, а точніше нержавіючої сталі, з якої вона виробляється, входять вуглець, кремній, марганець, сірку і фосфор. Для надання металу необхідних фізико-механічних характеристик і більшої стійкості в різних агресивних середовищах також додають титан, нікель, ніобій, кобальт, молібден.

Відрізняються нержавіючі сталеві смуги за складом:

 • Хромисті смуги;
 • Хромонікелеві;
 • Хромомарганцевонікелеві.

Смуга нержавіюча виробляється з жаростійких і корозійно-стійких сплавів. Марка сплаву має своє позначення у вигляді букв і цифровий. Літери показують основні компоненти, що входять до сплаву. Цифри позначають відсоток цього елемента в сталевому сплаві.

Основні легуючі компоненти сплаву нержавіючої сталі та їх маркування:

 • Нікель — «Н»;
 • Титан — «Т»;
 • Хром — «Х»;
 • Молібден — «М».

Кількість цих елементів залежить від виробленої марки сталі у відповідності з державними стандартами.

Найбільш поширені жароміцні сплави, з яких виготовляють сталеву. нержавіючу смугу:

 • Нікельвмісні — 12Х18Н10Т, 20Х23Н18, 08Х18Н10Т, 10Х17Н13М2Т;
 • Без нікелю — 20Х13, 95Х18, 40Х13, 15Х25Т.

Існують ще безліч інших нержавіючих сплавів, але вони менш відомі.

Чому варто вибрати нержавіючу сталеву смугу?

Купити металопрокат куточок сталевий у Дніпропетровську

Нержавіюча смуга досить популярна на ринку металопрокату, має широку сферу застосування і продається порівняно за доступною ціною. Перш, ніж визначитися з вибором звичайна сталь або нержавіюча сталь, варто розглянути характеристики нержавіючої смуги. Така смуга має низку позитивних якостей:

 1. Її можна використовувати в місцях, де впливають, як низька, так і висока температура, адже смуга має високу стійкість до дії температури, тому термін експлуатації від цього не зміниться;
 2. Якщо на смугу передбачаються впливи лужної, кислотної та будь-якого іншого агресивного середовища, нержавіюча смуга витримає будь-які такі навантаження, її антикорозійні властивості перевершують будь-яку іншу сталеву смугу;
 3. Нержавіюча смуга чудово поєднується з іншими матеріалами;
 4. Має високі властивості пожежної безпеки;
 5. Має естетичний вигляд, тому може використовуватися в архітектурі, в ковальському виробництві і т.д.;
 6. Дивує своєю універсальністю. З такими високими характеристиками міцності, гнучкості та довговічності нержавіюча смуга може використовуватися у всіх сферах будівництва та промислового виробництва;
 7. Можливість зварювання та технологічність дає можливість виготовляти, як прості, так і складні деталі зі сталевої нержавіючої смуги;
 8. Вироби з нержавіючої смуги призначаються до використання в звичайних умовах, на відкритому повітрі і при підвищених корозійних впливах.

Застосування сталевої нержавіючої смуги та попит її на ринку металопрокату

Нержавіюча смуга знайшла своє застосування як для виготовлення різних деталей, так і як готовий виріб. З нержавіючої смуги виробляють велику кількість декоративних деталей, різні ріжучі та інші інструменти, промислові прилади, побутові агрегати, ресори та багато іншого. Нержавіюча смуга є заготовкою для виробництва фасонного металопрокату: куточків, труб, швелерів та ін.

Сфери використання сталевої смуги нержавіючої сталі різноманітні:

 • Архітектура та будівництво;
 • Харчова промисловість та медична галузь;
 • Машинобудування, суднобудування та авіація;
 • Хімічна промисловість та енергетика;
 • Гірничодобувна та нафтопереробна промисловість;
 • Целюлозно-паперова галузь;
 • Виробництво приладів, інструментів та ін.

Нержавіюча сталева смуга не тільки естетично виглядає, але й має ряд відмінних характеристик. Це незамінний матеріал у багатьох промислових галузях і будівельних роботах. Смуга з нержавіючої сталі витримує високі навантаження зі сторони агресивних середовищ і чудово експлуатується при високих температурах, що досягають 500-800 градусів. Співвідношення ціна-якість нержавіюча смуга є найкращим варіантом сталевого смугового металопрокату.

Купити смугу нержавіючу

Металлобаза «УМП» пропонує широкий вибір нержавійки, наші співробітники допоможуть підібрати вам потрібну смугу з нержавіючої сталі або інший нержавіючий прокат відповідно до будівельних матеріалів. проектом.

Хочете купити смугу нержавіючої сталі, перегляньте ціни на нержавіючу смугу або одразу звертайтеся за телефонами зі сторінки — Контакти, наші фахівці проконсультують і допоможуть в оформленні замовлення.