Зателефонуйте, ми допоможемо оформити замовлення зручно та швидко:

Кутник сталевий рівнополочний — технічні характеристики та застосування

Купити металопрокат куточок сталевий у Дніпрі

Сталевий куточок — вид фасонного металопрокату, являє собою Г-подібний профіль і включає в себе кілька підвидів. На даний момент сталевий куточок є одним з затребуваних і широко застосовуваних видів металопрокату. Куточок сталевий знайшов своє призначення в різних видах будівельних робіт, ремонті, монтажі різноманітних конструкцій і т.д.

Кутник сталевий класифікується за багатьма ознаками, але основні, це щодо способу виготовлення: гарячокатаний і гнутий сталевий куточок. Також в залежності від призначення: рівнополичний та нерівнополичний.

Виробництво рівнополочного сталевого куточка

Виробництво сталевого куточка гарячекатаним методом проводиться в два етапи. При гарячекатаному виготовленні кутка сталеву заготовку пропускають через вали, що обертаються, таким чином формуються необхідні габарити виробу, а потім  — через прокатний стан під тиском.

Не допускається скручування куточка вздовж осі, допустимий коефіцієнт кривизни куточка не більше 0,4% довжини, а граничні відхилення по довжині куточків не більше 0,75% довжини куточка.

Подивитися прайс-лист і дізнатися вартість сталевого рівнополочного куточка — оптовий прайс-лист або роздрібний прайс-лист на куточок сталевий.

Характеристики гарячкатанного рівнополочного куточка

Купити металопрокат куточок сталевий в Дніпрі

Рівнополочний гарячекатаний куточок проводиться згідно стандарту ГОСТ 8509-93. Даний вид металопрокату виготовляють з заготовок квадратної форми, в результаті отримують куточок з рівними по ширині полицями.

Розрізняють сталевий рівнополочний куточок в залежності від показника точності, тобто кількості відхилень від норми. Таким чином з цього виходить класифікація куточка:

  • Куток високої точності, маркується — «А»;
  • Куток звичайної точності, маркується — «В».

В основному виготовляються і використовуються рівнополочні куточки звичайної, тобто нормальної точності, але якщо куточок буде мати застосування в серйозній конструкції, з високим навантаженням і має високу точно високу точність, який має більш високе навантаження, і точніше, використовувати рекомендацію Показники міцності.

Є також допустимі відхилення від норми точності для сталевих рівнополочних куточків класу «В»:

  • При ширині полиці куточка до 45 мм, допустиме відхилення має знаходитися в межах 1 мм;
  • Сталевий куточок з шириною полиць до 90 мм повинен мати допустиме відхилення mdash; 1, 5 міліметра;
  • При ширині полиці куточка до 150 мм, відхилення може становити до 2 мм;
  • У сталевому куточку при ширині до 250 мм, допустиме відхилення не повинно перевищувати 3 мм.

Також можуть бути відхилення по товщині полиці сталевого рівнополочного куточка, їх норма є від 0,3 мм до 0,5 мм.

Купити металопрокат куточок сталевий в Дніпрі

За довжиною сталевий куточок також має свою класифікацію:

  • Куточок мірної довжини;
  • Немірна довжина.

Довжина мірних сталевих куточків складається від 4 до 12 метрів. Кожна партія куточків мірної довжини може мати в своєму складі і кутовий профіль немірної довжини, але не більше ніж 5% від загальної ваги цієї партії.

З немірними куточками все інакше, їх розміри можуть становити  — не менше 3 м довжини і більше 12 м довжини. При індивідуальному замовленні куточок може проводитись обмеженою немірною довжиною. При довжині сталевого куточка від 6 метрів і вище, відхилення щодо них не повинні перевищувати 70 мм.

Кривизна куточків також має допустимі відхилення від норми, так при виробництві куточків високої точності, кривизна не повинна перевищувати 0,2%, а для куточків звичайної точності mdash; 0,4%.

У виробництві сталевих гарячекатаних рівнополочних куточків можуть застосовуватися різні марки сталі, в основному це низьколеговані марки — 17Г1С, 10ХСНД, 09Г2С, 15ХСНД. Застосування цих видів сталі здійснюється відповідно до стандарту ГОСТ 19281-89.

Якщо куточок в подальшому буде використаний в такій сфері, де важливі характеристики міцності і антикорозії, слід вибрати сталевий куточок і стали 10ХСНД і 15ХСНД. Вироби з даного виду сталевого куточка відрізняються легкістю і великим терміном експлуатації.

Застосування сталевого рівнополочного куточка

Купити металопрокат куточок сталевий в Дніпрі

Існує безліч сфер і областей, де використовують сталевий куточок. У будівництві це незамінний матеріал, для створення металевих каркасів і бетонних конструкцій. Кутник застосовують при зведенні мостів, естакад, а також малих споруд, таких як павільйони, зупинкові пункти, козирки, навіси і т.д.

Широке застосування куточок знайшов в архітектурі, в декоруванні будівель та інших об’єктів: альтанок, лавок, огорож, парканів, дверей, воріт, сходів і т.д.

У меблевій промисловості сталевий куточок також зустрічається нерідко в якості меблевих каркасів, сталевих обробок та інших елементів.

Сталевий рівнополочний куточок за рахунок однакової ширини полиць за всіма характеристиками є більш міцним матеріалом, ніж нерівнополичний, тому і застосовується в багатьох областях будівництва та виробництва.

Продаж сталевого куточка від виробнику

Сталевий рівнополочний куточок отримують від виробників партіями, які в свою чергу мають маркування і на кожній партії зазначена вага, зазвичай він не перевищує 70 тонн. Кожна партія куточка сталевого повинна мати свій сертифікат якості сто доводить, що товар виготовлений згідно з усіма загальноприйнятими державними стандартами.

Далі куточок гарячекатаний поділяється на вироби дрібного і середнього розміру і упаковуються по пачках, які теж маркуються відповідно. Таким чином подальше транспортування та вивантаження значно полегшується.

За бажанням замовника куточок може бути упакований “ялинкою”, тобто паз в паз, на кожній такій упаковці повинна стояти марка сталі, номер партії, номер плавки, розмір, довжина, кількість профілів і вага.

Купити металопрокат куточок сталевий в Дніпрі

Сертифікація рівнополочних куточків

Сортамент рівнополочних куточків ГОСТ регулює в точності. Підтвердження якості сталевої кутової металопрокатної продукції — це сертифікат, який видається виробникам на обмежений термін, 1-3 роки. Після закінчення терміну дії сертифіката компанія знову підтверджує якість своєї продукції в центрі сертифікації. Отримання сертифіката — процедура відповідальна і регульована законодавчо. Видається цей документ за заявою виробника. До нього в обов’язковому порядку додаються копії технічних умов випуску куточка, а також установчих документів компанії.

Сталевий рівнополочний куточок, який зробить у відповідності з усіма вимогами стандарту, буде мати високі характеристики і тривалий термін експлуатації незалежно від області застосування.

Купити металопрокат куточок сталевий в Дніпрі

Купити куточок сталевий

Металлобаза «УМП» пропонує широкий вибір куточка сталевого рівнополочного, наші співробітники допоможуть підібрати вам потрібний куточок сталевий у відповідності з nbsp ;вашим будівельним проектом.

Хочете купити куточок сталевий, перегляньте оптові ціни на куточок сталевий та роздрібною вартістю куточка сталевого або відразу звертайтеся за&nbsp ;телефонам зі сторінки — Контакти, наші фахівці проконсультують і допоможуть в оформленні замовлення.