Зателефонуйте, ми допоможемо оформити замовлення зручно та швидко:

Ціни на металопрокат з конструкційної сталі

У машинобудуванні використовуються марки сталі з високим рівнем характеристик якості, такі — конструкційні сталі. Це міцний, надійний матеріал із відмінними механічними властивостями. Деталі з конструкційних сталей можна піддавати більшим навантаженням. Серед хороших якостей конструкційні сталі мають опір до ударних і динамічних впливів.

Купити металопрокат ви можете у нас, металобаза «УМП» пропонує широкий асортимент металопрокату за доступними цінами і на вигідних умовах. Також ми надаємо послуги доставки та порізки металопрокату, яка здійснюється за сучасними технологіями з професійним підходом.

Механічні властивості сталі

Деталі машин часто торкаються роботи, тому опір до зносу має бути високому рівні. Стійкість до корозії, повзучості та іншої небажаної дії також дуже важливий показник.

Для того, щоб підібрати потрібну сталь для виготовлення машинних деталей, потрібно знати, від чого залежать її характеристики:

  • Від структури;
  • Від складу;
  • Від термічної обробки;
  • Від легування (легуючих елементів та їх кількості).

Крім цього на механічні властивості сталі впливають вміст вуглецю в матеріалі, легування, дислегування, подрібнення зерна, наклеп. Підвищення рівня міцності сталі зазвичай веде до зменшення гнучкості та пластичності.

Для того, щоб матеріал був довговічним, у нього мають бути на високому рівні такі показники, як жаростійкість, витривалість; зносостійкість, корозійна стійкість, усіма цими характеристиками сталь перевершує інші сплави. Коли робота йде з конструкційними сталями, враховують насамперед такі способи підвищення міцності, щоб не зменшувати властивості в’язкості. Звичайне збільшення кількості вуглецю призводить до значного підвищення міцності та порога холодноламкості.

Читати далі »

Види металу, характеристика механічних властивостей металу

Металопродукція досить популярна в будь-якій сфері діяльності, адже метал має такі властивості, як висока електропровідність, теплопровідність, міцність, доступність і універсальність і багато інших.

З відомих хімічних елементів 83 — метали, які можна використовувати, як основний матеріал для виробництва сталей, так і для їх обробки та робіт підвищення якісних характеристик.

Метали поділяють на дві основні групи — кольорові та чорні метали, кожна група має унікальні властивості, як зовнішні, так і якісні.

Види чорних металів

Чорні метали мають темний колір (від темно-сірого до чорного), мають поліморфізм, мають велику щільність, високу температуру плавлення і високий рівень твердості.

Читати далі »

Вибір арматури для підвищення міцності фундаменту

Покладання фундаменту та його зміцнення  — це найбільш важлива частина будь-якого будівництва, адже міцно закладений фундамент витримає сезонний рух ґрунтів, переміщення ґрунтових пластів і власне вага всієї будівлі. Для зміцнення та поліпшення характеристик фундаменту використовують сталеву арматуру.

Арматура сталева — це виріб металопрокату, який використовують для зведення міцного каркасу бетонних елементів. Виготовляють арматуру, згідно зі стандартами ГОСТ 5781-82, діаметр її дорівнює в діапазоні від 6 мм до 80 мм.

Арматурні вироби діляться на класи, згідно з ГОСТ стандартам:

  • А1 — стрижні діаметром 6-40 мм, виготовлені з сталі Ст3кп, Ст3пс, Ст3сп, застосовувані для монтажних і розподільних прутків;
  • А2 — арматура з рифленою поверхнею, діаметр її становить 10-80 мм, вироблені з вуглецевих сталей Ст5сп, Ст5пс, 8Г2С;
  • А3 — прутки арматури діаметром 6-40 мм, виготовлені з низьколегованої сталі 35ГС, 25Г2С, 32Г2Рпс. Масово застосовуються для стандартних залізобетонних конструкцій;
  • А4-5 — об’єднує вироби рифленої, гладкої форми, діаметром 10 мм, що містять легуючі добавки. Прутки виготовляються з високоміцних матеріалів 80С, 20ХГ2Ц, 23в2Г2Т, що застосовуються для конструкцій, що з’єднуються за допомогою зварювання.

Читати далі »

Купити сталеві труби для опалення

В системі опалення дуже давно стали використовуватися стальні труби, і незважаючи на то, що з’явилися і стали затребувані нові сучасні матеріали, сталеві труби не втратили свою популярність, їх також широко використовують в системі опалення, адже вони мають ряд переваг і позитивних характеристик.

Чому в системі опалення краще використовувати сталеві труби?

  • Міцність, в цьому випадку зі сталевими трубами, якщо порівняти інші сучасні матеріали, вони обов’язково програють, оскільки сталь витримує високий тиск і менш схильна до деформації;
  • Висока газова герметичність, за показниками цієї характеристики сталеві труби виграють на 100%, оскільки створити повноцінний контур опалення без високих показників газової герметичності нереально;
  • Високий рівень теплопровідності, що є важливим. Метал передає тепло в повітряний простір з високими показниками теплопровідності, що є важливим для власників житлових будинків;
  • Мало теплового розширення. Завдяки цій властивості дозволяється використовувати в системі опалення не тільки товстостінну продукцію;
  • Доступність — трубний металопрокат різноманітний, доступний і прекрасно підходить для бюджетного варіанту системи опалення, оскільки має досить невисоку вартість.
  • Високий рівень зварюваності, що несе за простістю в монтажі;
  • Тривалість терміну служби висока, що потрібно брати до уваги першу чергу.

Читати далі »

Титановий прокат: переваги, стандарти та сфери застосування

На сучасному ринку металопрокату титановий прокат не тільки не втратив своєї актуальності, але й завдяки своїм унікальним властивостям, набирає все більшої популярності. Титан і багато сплавів на його основі знаходять своє застосування в багатьох галузях промисловості та будівництві.

Титановий прокат має, як і всі види металопрокату, свої переваги та недоліки, які потрібно враховувати при виборі цього матеріалу для потрібних вам цілей.

Переваги титанового металопрокату:

  • Висока стійкість до підвищених температур;
  • Невелика питома вага становить 4,505 г/см3;
  • Жароміцність, з температурою плавлення +1668 градусів Цельсія;
  • Висока стійкість до корозій;
  • Високий рівень пластичності та міцності;
  • Стійкість до низьких температур;
  • Піддається зварюванню, а саме контактному, електроннопроменевому, дуговому в атмосфері аргону;
  • Низька щільність.

Недоліки титанового прокату:

  • Низькі антифрикційні властивості;
  • Схильність до водневої крихкості;
  • Низькі можливості плавки;
  • Висока трудомісткість;
  • Різання, як вид обробки, не підходить.

Найбільш популярними титановими сплавами вважаються ВТ5, ВТ5-1, ОТ4, ОТ4-1. Сплав ВТ5 містить 5% Al, легко піддається таким видам обробки, як зварювання, кування, штампування, прокатка, має високий рівень міцності. З такого титанового сплаву виробляють переважно титановий дріт, титановий пруток і титанові труби.

ВТ5-1 відрізняється від попереднього сплаву підвищеними властивостями міцності, оскільки до складу додатково входить 2-3% Sn. З такого металу виготовляють титанові плити, листи, дріт, труби і т.д. Виробляються методом обробки тиском.

Титанові сплави ОТ4, ОТ4-1 мають високу пластичність, а також піддаються всім ідам зварювання. До їх складу входять Al та Mg. З таких сплавів виготовляються титанові стрічки, смуги, листи, профілі, труби, плити тощо.

Читати далі »

Термічна обробка сталі

Перш, ніж виріб металопрокату з’явиться на ринку продажів, воно проходить через тривалий технологічний процес, який включає в себе нагрівання, витримку і охолодження виробу. Саме такий процес прийнято називати термічною обробкою металу.

Термічна обробка може мати два варіанти дії на  сталь, перший — це формування властивостей фізичних, механічних і термічних металу, і другий, проміжний варіант, mdash; це додаткове поліпшення властивостей при обробці матеріалу під тиском, різьбленням і т.д.

Основні фактори термічної обробки, це час і температура, регулюючи тривалість впливу певного рівня температури, змінюють властивості будь-якого виду сталі відповідно до стандартів. Також важлива швидкість нагріву та швидкість охолодження матеріалу.

Велика частина операцій термічної обробки проводиться за критичних температур, при яких відбуваються структурні перетворення в сплавах. Більшість перетворень потребує свого повного завершення певний проміжок часу.

Читати далі »

Виробництво та характеристики сталевої катанки

Одним з поширених видів металопрокату, як основа для виготовлення арматури, скоб, цвяхів та інших металевих деталей є катанка.

Катанка — вид металопрокату, що являє собою дріт з круглим перетином. Зазвичай буває діаметром від 1 мм до 10 мм, може бути, як ідеально рівною, так і без орієнтації на точність кола свого перерізу. В кольоровому металопрокаті може бути діаметром і менше 1 мм.

Подивитися прайс-лист і дізнатися вартість сталевої катанки — оптовий прайс-лист на катанку сталеву.

Виробництво та характеристики сталевої катанки

Згідно з ГОСТ-стандартами сталева катанка виготовляється з наступних видів сталі: Ст0, Ст1, Ст2, Ст3.

Виготовляється катанка на металопрокатних верстатах двома способами: прокатки і волочіння. Для початку ввали прокатного верстата запускають квадрат. Далі починається процес обтискання сталевої заготовки, надаючи їй круглий переріз потрібного діаметру. Під час прокатки і при впливі валів на заготівлю, вона при силі тертя розігрівається. Після прокатки катанка подається в спеціальну установку, яка скручує її в кільце. Далі скручену катанку в кільці переносять в охолоджувальну зону.

Читати далі »

Коло сталеве — це вироби простої геометричної форми, відноситься до сортового виду металопрокату і має кілька варіантів виготовлення.

Купити коло сталевий, металопрокат Дніпропетровськ

В залежності від області застосування сталевий круг повинен мати певні якості, тому цей вид металопрокату має такі види:

  • Спеціального та загального призначення;
  • Матеріал для виробництва куль, що мелють;
  • Матеріал для виготовлення заклепок;
  • Матеріал для подальшої обробки під тиском при високих температурах;
  • Для обробки на станах;
  • Матеріал для клепанних, зварних та болтових конструкцій;
  • Матеріал для виготовлення виробів методів видавлювання за низьких температур;
  • Сировина для виготовлення кріплення в машинобудуванні, суднобудуванні та залізничній галузі;
  • Матеріал для виробництва каліброваного прокату.

Ці критерії дозволяють при виготовленні сталевого кола правильно підібрати потрібний матеріал і технологію виробництва. Існує кілька таких технологій:

  1. Технологія методом холодної прокатки;
  2. Технологія методом гарячої прокатки;
  3. Технологія методом кування.

Кожен із способів має ряд своїх переваг і природно свої недоліки, тому при виборі сталевого кола, потрібно враховувати характеристики виробу і рекомендовану область його застосування.

Подивитися прайс-лист і дізнатися вартість сталевого кола — оптовий прайс-лист або роздрібний прайс-лист на коло сталевий.

Читати далі »

Купити металопрокат куточок сталевий у Дніпрі

Сталева смуга широко застосовується у багатьох сферах виробництва. Одним з найбільш популярних видів сталевої смуги є смуга нержавіюча. В основному вона виробляється з легованої сталі, має відмінність по довжині, точності прокатки і вигину. Від звичайної сталевої смуги нержавіючий смуговий прокат відрізняється підвищеною стійкістю до корозій, можливістю використання при високих температурах і стійкістю до впливу вологи.

Смуга нержавіюча — це сортамент металопрокату, представлений заготовкою суцільного перерізу для подальшого виготовлення деталей та використання.

Подивитися прайс-лист та дізнатися вартість смуги з нержавіючої сталі.

Класифікується сталева нержавіюча смуга в залежності від методу виробництва, за якістю і точності прокатки.

По точності нержавіюча смуга ділиться на три класи:

  • Клас високої точності — «Б»;
  • Клас підвищеної точності — «А»;
  • Клас нормальної точності — «В».

В основних цілях в будівництві та виробництві застосовується нержавіюча смуга звичайної або нормальної точності. За умов підвищеного навантаження використовують інші її види, з підвищеними характеристиками.

Читати далі »

Купити металопрокат куточок сталевий у Дніпрі

Сталевий куточок — вид фасонного металопрокату, являє собою Г-подібний профіль і включає в себе кілька підвидів. На даний момент сталевий куточок є одним з затребуваних і широко застосовуваних видів металопрокату. Куточок сталевий знайшов своє призначення в різних видах будівельних робіт, ремонті, монтажі різноманітних конструкцій і т.д.

Кутник сталевий класифікується за багатьма ознаками, але основні, це щодо способу виготовлення: гарячокатаний і гнутий сталевий куточок. Також в залежності від призначення: рівнополичний та нерівнополичний.

Виробництво рівнополочного сталевого куточка

Виробництво сталевого куточка гарячекатаним методом проводиться в два етапи. При гарячекатаному виготовленні кутка сталеву заготовку пропускають через вали, що обертаються, таким чином формуються необхідні габарити виробу, а потім  — через прокатний стан під тиском.

Не допускається скручування куточка вздовж осі, допустимий коефіцієнт кривизни куточка не більше 0,4% довжини, а граничні відхилення по довжині куточків не більше 0,75% довжини куточка.

Подивитися прайс-лист і дізнатися вартість сталевого рівнополочного куточка — оптовий прайс-лист або роздрібний прайс-лист на куточок сталевий.

Читати далі »