Зателефонуйте, ми допоможемо оформити замовлення зручно та швидко:

Про компанію

Металобаза «УМП» — на ринку металопрокату понад 15 років.
Багатолітній досвід роботи з максимально вигідними умовами співпраці для вас.

Висококваліфіковані менеджери «УМП» швидко та грамотно розрахують ваше замовлення та організують доставку на об’єкт власним автотранспортом.

Наша компанія прагне максимально задовольнити потреби клієнта, ми прагнемо високих стандартів надання послуг. Для цього ми намагаємося максимально оперативно обслуговувати кожного клієнта, тому що розуміємо, що стара істина «час — гроші» є дуже актуальною в наш час.

Ми індивідуально підходимо до спілкування з кожним клієнтом та цінуємо наших клієнтів. Готові співпрацювати на взаємовигідних умовах з максимальною вигодою для будь-якого замовника, надаючи послуги порізки металу за індивідуальними побажаннями клієнта з подальшим сортуванням та своєчасною доставкою.

При роботі з нашою компанією ви суттєво економите ваш час та кошти. Крім приємних знижок, ми можемо організувати вам доставку вантажу в будь-яку точку України.

Ви зможете в будь-який момент знайти те, що вам потрібно на роздрібному та оптовому майданчиках та сплатити замовлення в касі для готівкового або безготівкового розрахунку. Ми завжди відкриті для плідної та довгострокової співпраці з будь-яким клієнтом, приділяючи кожному замовнику належну увагу.

Ми щиро сподіваємося, що інформація, розміщена на сторінках сайту, допоможе вам глибше вивчити технічні параметри величезної номенклатури металопрокату, а також визначиться з вибором необхідного типу продукції.

Металобаза УМП

Ласкаво просимо на сайт компанії «УМП»